FAQ

Doświadczenie Vivre

Chcemy zaoferować najlepsze doświadczenie zakupów, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie szeroką gamę produktów starannie wybranych z całego świata.

Codzienne kolekcje są przeprowadzane przez określony czas (3 lub 5 dni), kiedy możesz kupić produkty, które starannie wybraliśmy na podstawie pomysłów stworzonych specjalnie dla Ciebie. Te produkty są często dostępne w ograniczonej ilości, dlatego zalecamy skorzystanie z tych ofert.

Subskrybując się do Newslettera Vivre, będziesz na bieżąco ze wszystkimi nowościami i niespodziankami, które dla Ciebie przygotowujemy. Subskrypcja jest bardzo łatwa, wejdź w swoje konto klienta i wybierz sekcję “Dane konta → Moje upodobania”.

Możesz decydować o częstotliwości Newslettera bezpośrednio z konta klienta, otwierając sekcję „Dane konta → Moje upodobania” i wybierając wariant, który najbardziej Ci odpowiada: „Zaabonuj się do newslettera codziennie” lub „Zaabonuj się do newslettera co tydzień”.

Tak! Zaproś znajomych, uzyskując dostęp do swojego konta Vivre, w sekcji „Zaproś przyjaciół”, a przy ich pierwszym zakończonym zamówieniu otrzymasz 20 punktów Vivre, które możesz wykorzystać przy przyszłych zamówieniach.

Load More

Do vivrehome.pl